KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456038
nr 1445 6038
John Carlson, Fjällandskap med hästar. Signerad, daterad -52. Olja på pannå, 37x45, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:39:27
200 kr